| نام محصول | مقیاس سکوی نیمکتی |
|---|---|
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 100 کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |
| نوع | ترازوی کامیون |
|---|---|
| نمایش دادن | 6 - عدد 20mm LED قرمز |
| نرخ باد | 600، 1200، 2400، 4800، 9600 اختیاری |
| ذخیره سازی داده ها | 1000 رکورد کامیون |
| روش انتقال | RS232، RS422 اختیاری RS485 اختیاری است |
| نام محصول | مقیاس پلتفرم نیمکت |
|---|---|
| مواد | فولاد |
| بار دارای امتیاز | 300 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC: 220V/50Hz ، DC: 6V/4AH |
| خدمت می کند | OEM |
| نام محصول | مقیاس پلتفرم نیمکت |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ 304 |
| بار دارای امتیاز | 500 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC: 220V/50Hz ، DC: 6V/4AH |
| خدمت می کند | OEM |
| نوع | ترازو نیمکت |
|---|---|
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | ۵۰۰ کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | تولید کننده |
| نام محصول | مقیاس سکوی نیمکتی |
|---|---|
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 300 کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | تولید کننده |
| نوع | سنگ تراش |
|---|---|
| نمایش دادن | 7 بیت LED، 7 نشانگر وضعیت |
| تحریک سلول بار | DC 5V |
| حداکثر اتصال لودسل | 8 در 350 اهم یا 16 در 700 اهم |
| روش انتقال | RS232، RS422 اختیاری RS485 اختیاری است |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| اندازه پلت فرم توصیه شده | 30x30cm/30x40cm/40x50cm |
| امپدانس عایق | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| امپدانس ورودی | 410±15 Ω |
| امپدانس عایق | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| اندازه پلت فرم توصیه شده | 30x30cm/30x40cm/40x50cm |
| امپدانس عایق | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |