| نام محصول | نشانگر وزن چاپگر داخلی |
|---|---|
| نوع نمایش | LED/LCD |
| مواد | ABS |
| منبع برق | AC 110-240V DC 5V |
| حساسیت سلول بار | 1.5 ~ 3 میلی ولت / ولت |
| نام | ترازوی کف صنعتی |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| رنگ | خاکستری، قرمز، مشکی، آبی |
| مواد | فولاد کربن |
| منبع برق | 110-220 ولت (AC) |
| منبع تغذیه | 110-220V (AC) |
|---|---|
| تایپ کنید | مقیاس طبقه |
| نوع نمایش | رهبری |
| سرویس | نصب شده و ODM |
| امکانات | دقت بالا و عملکرد پایدار |
| نام | ترازو کف با مشخصات پایین |
|---|---|
| مقیاس رنگ | خاکستری، سیاه، زرد، |
| نوع نمایش | A12 یا اختیاری دیگر |
| بار رتبه بندی شده | 1T~5T |
| منبع برق | 110 ولت/220 ولت |
| نوع | ترمینال برای ترازو کف، ترازو نیمکت |
|---|---|
| نوع نمایش | صفحه LCD |
| مواد | کیس پلاستیکی |
| دقت | 300000 |
| منبع برق | 220 ولت 50 هرتز یا 110 ولت 60 هرتز |
| تایپ کنید | ترمینال برای مقیاس شکل U ، مقیاس کف |
|---|---|
| نوع نمایش | LCD |
| مواد | مورد پلاستیک |
| دقت | 300000 |
| منبع تغذیه | 220V 50HZ یا 110V 60HZ |
| نوع | ترازو نیمکت |
|---|---|
| منبع برق | 110/220VAC، 50/60 هرتز |
| نوع نمایش | LED/LCD |
| ماده | ترازو نیمکت دیجیتال |
| سکو | فولاد ضد زنگ |
| نوع | ترازوی کامیون |
|---|---|
| نمایش دادن | 6 - عدد 20mm LED قرمز |
| نرخ باد | 600، 1200، 2400، 4800، 9600 اختیاری |
| ذخیره سازی داده ها | 1000 رکورد کامیون |
| روش انتقال | RS232، RS422 اختیاری RS485 اختیاری است |
| نام | ترازوهای کفی صنعتی |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| رنگ | خاکستری، قرمز، مشکی، آبی |
| مواد | فولاد کربن یا فولاد ضد زنگ 304 |
| منبع برق | 110-220 ولت (AC) |
| نام | ترازوهای کفی صنعتی |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| رنگ | خاکستری، قرمز، مشکی، آبی |
| مواد | فولاد کربن یا فولاد ضد زنگ 304 |
| منبع برق | 110-220 ولت (AC) |