| نام | نشانگر ترازو |
|---|---|
| نوع نمایش | LED |
| مواد | کیس پلاستیکی |
| برانید بالا | 4X350Ω/8X700Ω |
| منبع برق | 220 ولت 50 هرتز یا 110 ولت 60 هرتز |
| نوع | ترازوی کامیون |
|---|---|
| نمایش دادن | 6 - عدد 20mm LED قرمز |
| نرخ باد | 600، 1200، 2400، 4800، 9600 اختیاری |
| ذخیره سازی داده ها | 1000 رکورد کامیون |
| روش انتقال | RS232، RS422 اختیاری RS485 اختیاری است |
| Product name | Bench platform Scale |
|---|---|
| Material | 304 Stainless steel |
| Rated Load | 30kg |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serves | OEM |
| نوع | ترازوی کامیون |
|---|---|
| نمایش دادن | 6 - عدد 20mm LED قرمز |
| نرخ باد | 600، 1200، 2400، 4800، 9600 اختیاری |
| ذخیره سازی داده ها | 1000 رکورد کامیون |
| روش انتقال | RS232، RS422 اختیاری RS485 اختیاری است |
| نوع | ترازوی کامیون |
|---|---|
| نمایش دادن | 6 - عدد 20mm LED قرمز |
| نرخ باد | 600، 1200، 2400، 4800، 9600 اختیاری |
| ذخیره سازی داده ها | 1000 رکورد کامیون |
| روش انتقال | RS232، RS422 اختیاری RS485 اختیاری است |
| Type | Truck Scale |
|---|---|
| Display | 6 - digit 20mm RED LED |
| Baud rate | 600, 1200, 2400, 4800, 9600 optional |
| Data storage | 1000 truck records |
| Transimission method | RS232, RS422optional RS485 optional |
| نام | شاخص وزن الکترونیکی |
|---|---|
| نوع نمایش | LED |
| مواد | کیس پلاستیکی |
| منبع برق | 220 ولت 50 هرتز یا 110 ولت 60 هرتز |
| جزئیات بسته بندی | کارتن |
| نوع | ترمینال برای ترازو کف، ترازو نیمکت |
|---|---|
| نوع نمایش | LED یا LCD |
| مواد | کیس پلاستیکی |
| دقت | 300000 |
| منبع برق | 220 ولت 50 هرتز یا 110 ولت 60 هرتز |
| نوع | ترمینال برای ترازو کف، ترازو نیمکت |
|---|---|
| نوع نمایش | LED |
| مواد | کیس پلاستیکی |
| دقت | 300000 |
| منبع برق | 220 ولت 50 هرتز یا 110 ولت 60 هرتز |
| نوع | ترمینال برای ترازو کف، ترازو نیمکت |
|---|---|
| نوع نمایش | صفحه LCD |
| مواد | کیس پلاستیکی |
| دقت | 300000 |
| منبع برق | 220 ولت 50 هرتز یا 110 ولت 60 هرتز |