| Type | Terminal for floor scale, bench scale |
|---|---|
| Display Type | LED |
| Material | plastic case |
| Accuracy | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ or 110V 60HZ |
| نوع | ترمینال برای ترازو کف، ترازو نیمکت |
|---|---|
| نوع نمایش | LED |
| مواد | کیس پلاستیکی |
| دقت | 300000 |
| منبع برق | 220 ولت 50 هرتز یا 110 ولت 60 هرتز |
| نوع | ترمینال برای ترازو کف، ترازو نیمکت |
|---|---|
| نوع نمایش | LED |
| مواد | کیس پلاستیکی |
| دقت | 300000 |
| منبع برق | 220 ولت 50 هرتز یا 110 ولت 60 هرتز |
| نوع | ترازو سکوی توزین |
|---|---|
| مواد | فولاد کارتن یا فولاد ضد زنگ 304 |
| بار رتبه بندی شده | 500 کیلوگرم تا 5 تن |
| شاخص | اقتصادی؛ عمومی؛ دقت بالا اختیاری |
| نوع نمایش | LED/LCD |
| Type | Terminal for floor scale, bench scale |
|---|---|
| Display Type | LED or LCD |
| Material | plastic case |
| Accuracy | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ or 110V 60HZ |
| Type | Terminal for floor scale, bench scale |
|---|---|
| Display Type | LED or LCD |
| مواد | کیس پلاستیکی |
| Accuracy | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ or 110V 60HZ |
| نوع | ترمینال برای ترازو کف، ترازو نیمکت |
|---|---|
| نوع نمایش | LED |
| مواد | کیس پلاستیکی |
| دقت | 300000 |
| منبع برق | 220 ولت 50 هرتز یا 110 ولت 60 هرتز |
| نوع | ترمینال برای ترازو کف، ترازو نیمکت |
|---|---|
| نوع نمایش | LED |
| مواد | مورد استیل ضد زنگ |
| دقت | 300000 |
| منبع برق | 220 ولت 50 هرتز یا 110 ولت 60 هرتز |
| مواد | پلاستیک |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM |
| عملکرد | اتصال نشانگر و ترازو |
| منبع برق | 110V-250V |
| نوع | مقیاس کف، مقیاس پلت فرم |
| منبع برق | 110-220 ولت (AC) |
|---|---|
| نوع | مقیاس کف |
| نوع نمایش | هدایت شده |
| خدمات | Oem&odm |
| ویژگی ها | با دقت بالا و عملکرد پایدار |