| نام | ترازوی کف توزین صنعتی |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| رنگ | خاکستری، قرمز، مشکی، آبی |
| مواد | فولاد الگوی ضد لغزش، فولاد ملایم |
| منبع برق | 110-220 ولت (AC) |
| نام محصول | باسکول کف توزین |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| منبع تغذیه | 110-240 ولت |
| نوع نمایش | LCD/LED |
| بار رتبه بندی شده | 1/2/3/5 تن |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| اندازه پلت فرم توصیه شده | 30x30cm/30x40cm/40x50cm |
| امپدانس عایق | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| امپدانس ورودی | 410±15 Ω |
| امپدانس عایق | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| عملکرد | وزن |
| خروجی رتبه بندی شده | 1,000,000 |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| Type | Platform weighing Scales |
|---|---|
| Material | Carton steel |
| Rated load | 3T~5 Tons |
| Indicator | Economic; General; High Precision opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| نوع | ترازو سکوی توزین |
|---|---|
| مواد | فولاد کارتن یا فولاد ضد زنگ 304 |
| بار رتبه بندی شده | 5 کیلوگرم |
| شاخص | اقتصادی؛ عمومی؛ دقت بالا اختیاری |
| نوع نمایش | LED/LCD |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| عملکرد | وزن |
| خروجی رتبه بندی شده | 1,000,000 |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| نام | ترازو های پالت |
|---|---|
| رنگ | قرمز، سبز، آبی، زرد، مشکی |
| دقت | 500 گرم، 1/3000-1/6000 |
| نوع | مقیاس کامیون بلند |
| نوع نمایش | ال ای دی ال سی دی |
| مواد | فولاد آلیاژ |
|---|---|
| امپدانس ورودی | 410±15 Ω |
| امپدانس عایق | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |