| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| دقت | 500 گرم، 1/3000-1/6000 |
| نام | مقیاس کامیون پالت |
| نوع نمایش | ال ای دی ال سی دی |
| منبع برق | باتری قابل شارژ 6V/4AH |
| نام محصول | مقیاس سکوی نیمکتی |
|---|---|
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 200 کیلو |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | تولید کننده |
| نام | جعبه اتصال 4 سیم از جنس استنلس استیل |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| حالت اقامت | تنظیم تکینگی |
| درجه ضد آب | IP67 |
| نوع سلول بارگذاری | آنالوگ |
| نام | ترازو وزن پلت فرم |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| رنگ | آبی |
| منبع برق | 110-220 ولت (AC) |
| بار رتبه بندی شده | 300 کیلوگرم |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| استفاده | مقیاس وزن |
| سری | سلول بارگذاری تک نقطه ای |
| خروجی | C3 دیجیتال با وزن مبدل |
| دقت | ج 3 |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| اندازه پلت فرم توصیه شده | 30x30cm/30x40cm/40x50cm |
| امپدانس عایق | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| امپدانس ورودی | 410±15 Ω |
| امپدانس عایق | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| نام | ترازوی صنعتی نوع U |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| رنگ | خاکستری، قرمز، سیاه، زرد |
| مواد | فولاد ملایم/فولاد ضد زنگ |
| نمایش دادن | LCD/LED |
| نام محصول | ترازوی توزین محور قابل حمل |
|---|---|
| نوع نمایش | LCD 6 رقمی 25 میلی متری با نور پس زمینه |
| مواد پلت فرم | آلومینیوم مخصوص |
| شماره مدل | AS002 |
| استفاده | وزن محصول را وزن کنید |
| نوع | ترازو سکوی توزین |
|---|---|
| مواد | فولاد کارتن یا فولاد ضد زنگ 304 |
| بار رتبه بندی شده | 500 کیلوگرم تا 5 تن |
| شاخص | اقتصادی؛ عمومی؛ دقت بالا اختیاری |
| نوع نمایش | LED/LCD |