| نام | ترازو |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| رنگ | خاکستری |
| مواد | فولاد کربن |
| منبع برق | 110-220 ولت (AC) |
| نام | ترازو |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| رنگ | خاکستری |
| مواد | فولاد کربن |
| منبع برق | 110-220 ولت (AC) |
| نام | ترازوهای کفی صنعتی |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| رنگ | خاکستری، قرمز، مشکی، آبی |
| مواد | فولاد کربن یا فولاد ضد زنگ 304 |
| منبع برق | 110-220 ولت (AC) |
| شماره مدل | XK315A1-13 |
|---|---|
| ابعاد | 255 170 170 130 130 میلی متر |
| وزن | 1.5 کیلوگرم |
| بسته بندی | کارتن |
| نوع نمایش | LCD |
| نام | ترازو |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| رنگ | خاکستری |
| مواد | فولاد کربن |
| منبع برق | 110-220 ولت (AC) |
| نام محصول | مقیاس پلتفرم نیمکت |
|---|---|
| مادی | فولاد |
| بار دارای امتیاز | 300 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC: 220V/50Hz ، DC: 6V/4AH |
| خدمت می کند | OEM |
| نام محصول | مقیاس سکوی نیمکتی |
|---|---|
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 150 کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |
| نام محصول | مقیاس سکوی نیمکتی |
|---|---|
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 60 کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |
| نام محصول | مقیاس سکوی نیمکتی |
|---|---|
| Material | Stainless steel |
| بار رتبه بندی شده | 300 کیلوگرم |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serves | OEM |
| نام محصول | مقیاس پلتفرم نیمکت |
|---|---|
| مواد | فولاد کربن |
| بار رتبه بندی شده | 300 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC: 220V/50Hz ، DC: 6V/4AH |
| خدمت می کند | OEM |