| نام محصول | مقیاس سکوی نیمکتی |
|---|---|
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 300 کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |
| نام محصول | مقیاس سکوی نیمکتی |
|---|---|
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 300 کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | تولید کننده |
| نوع | ترازو نیمکت |
|---|---|
| منبع برق | 110/220VAC ، 40/50 هرتز |
| نوع نمایش | LED/LCD |
| ماده | ترازو نیمکت دیجیتال |
| سکو | فولاد کربن |
| بار رتبه بندی شده | 300 کیلوگرم |
|---|---|
| نوع نمایش | LED و LCD |
| منبع برق | 220 ولت / 50 هرتز |
| نوع | ترازو جرثقیل |
| جزئیات بسته بندی | کارتن/جعبه چوبی |
| نام | نشانگر وزن |
|---|---|
| نوع نمایش | صفحه LCD |
| مواد | کیس پلاستیکی |
| دقت | 300000 |
| منبع برق | 220 ولت 50 هرتز یا 110 ولت 60 هرتز |
| نام | مقیاس طبقه انبار |
|---|---|
| رنگ | خاکستری، قرمز، زرد، مشکی، آبی |
| نوع نمایش | LED/LCD |
| بار رتبه بندی شده | 5 تن |
| منبع برق | 110 ولت/220 ولت |
| نام | ترازو 1000 کیلوگرمی کف ترازو 1 تنی ترازو 2 تنی |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| رنگ | خاکستری، قرمز، مشکی، آبی |
| مواد | فولاد کربن یا فولاد ضد زنگ 304 |
| منبع برق | 110-220 ولت (AC) |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| امپدانس ورودی | 410±15 Ω |
| امپدانس عایق | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| نوع | ترمینال برای ترازو کف، ترازو نیمکت |
|---|---|
| نوع نمایشگر | LED |
| مواد | مورد استیل ضد زنگ |
| دقت | 300000 |
| منبع تغذیه | 220 ولت 50 هرتز یا 110 ولت 60 هرتز |
| نوع نمایش | صفحه LCD |
|---|---|
| نوع | ترازوی توزین رومیزی |
| منبع برق | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| بار رتبه ای | 31 کیلوگرم |
| دقت | 1 گرم |