| نوع | ترمینال برای ترازوی کامیون |
|---|---|
| نمایش دادن | ال ای دی قرمز 6 رقمی 20 میلی متری |
| نرخ باد | 600، 1200، 2400، 4800، 9600 اختیاری |
| ذخیره سازی داده ها | 1000 رکورد کامیون |
| روش انتقال | RS232، RS422 اختیاری RS485 اختیاری است |
| نام | مقیاس شمارش |
|---|---|
| منبع برق | AC 220 ولت / 50 هرتز یا 110 ولت / 60 هرتز |
| بار رتبه بندی شده | 300 کیلوگرم |
| دمای عملیاتی | 0°C~40°C (32℉-104℉) |
| مواد | فولاد ملایم یا فولاد ضد زنگ 304 |
| نام | میله های توزین گاو |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| رنگ | خاکستری، قرمز، مشکی، آبی |
| مواد | فولاد کربن یا 304SUS |
| بار رتبه بندی شده | 3T |
| شماره مدل | سری XK315A1-23 |
|---|---|
| ابعاد | 255 × 170 × 130 میلی متر |
| وزن | 1.5 کیلوگرم |
| بسته بندی | مقوا |
| نوع نمایش | LED |
| نام | میله های توزین گاو |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| رنگ | خاکستری، قرمز، مشکی، آبی |
| مواد | فولاد کربن یا 304SUS |
| بار رتبه بندی شده | 3T |
| Product name | Bench platform Scale |
|---|---|
| Material | 304 Stainless steel |
| Rated Load | 30kg |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serves | OEM |
| نام | میله ها |
|---|---|
| درمان | روکش پودر |
| رنگ | خاکستری، قرمز، مشکی، آبی |
| مادی | فولاد کربن یا 304SUS |
| بار دارای امتیاز | 3T |
| نام محصول | مقیاس پلتفرم نیمکت |
|---|---|
| مواد | فولاد |
| بار دارای امتیاز | 300 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC: 220V/50Hz ، DC: 6V/4AH |
| خدمت می کند | OEM |
| نام محصول | مقیاس سکوی نیمکتی |
|---|---|
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 300 کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |
| نام محصول | مقیاس سکوی نیمکتی |
|---|---|
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | ۵۰۰ کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |