| نوع | ترمینال برای ترازو کف، ترازو نیمکت |
|---|---|
| نوع نمایش | LED |
| مواد | کیس پلاستیکی |
| دقت | 300000 |
| منبع برق | 220 ولت 50 هرتز یا 110 ولت 60 هرتز |
| مواد | فولاد آلیاژ |
|---|---|
| امپدانس ورودی | 410±15 Ω |
| امپدانس عایق | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| نام | ترازوی کف صنعتی |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| رنگ | خاکستری، قرمز، مشکی، آبی |
| مواد | فولاد کربن |
| منبع برق | 110-220 ولت (AC) |
| نام | مقیاس شمارش |
|---|---|
| منبع برق | AC 220 ولت / 50 هرتز یا 110 ولت / 60 هرتز |
| بار رتبه بندی شده | 300 کیلوگرم |
| دمای عملیاتی | 0°C~40°C (32℉-104℉) |
| مواد | فولاد ملایم یا فولاد ضد زنگ 304 |
| نام محصول | مقیاس پلتفرم نیمکت |
|---|---|
| مادی | 304 فولاد ضد زنگ |
| بار دارای امتیاز | 30 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC: 220V/50Hz ، DC: 6V/4AH |
| خدمت می کند | OEM |
| نام | ترازوی کف صنعتی |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| رنگ | خاکستری، قرمز، مشکی، آبی |
| مواد | فولاد کربن یا 304SUS |
| منبع برق | 110-220 ولت (AC) |
| نام | ترازو |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| رنگ | خاکستری |
| مواد | فولاد کربن |
| منبع برق | 110-220 ولت (AC) |
| نام | ترازوهای کفی صنعتی |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| رنگ | خاکستری |
| مواد | فولاد کربن / فولاد ملایم |
| منبع برق | 110-220 ولت (AC) |
| نام | ترازوی کف صنعتی |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| رنگ | خاکستری، قرمز، مشکی، آبی |
| مواد | فولاد کربن یا 304SUS |
| منبع برق | 110-220 ولت (AC) |
| نام | ترازوهای کفی صنعتی |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| رنگ | خاکستری، قرمز، مشکی، آبی |
| مواد | فولاد کربن یا فولاد ضد زنگ 304 |
| منبع برق | 110-220 ولت (AC) |